Technik pro instalace telekomunikačních a datových technologií

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Pro firmu, zabývající se zajišťováním hlasových a datových komunikačních řešení pro firemní zákazníky, a poskytováním instalačních a servisních služeb pro dodavatele komunikačních technologií a pro telekomunikační operátory, hledáme Technika.

  • Instalace přepínačů a IP směrovačů, vlnových multiplexerů, IP telefonních ústředen, bezdrátových sítí (WiFi), vybavení serveroven.

  • Samostatná činnost zahrnující montáž, servis a měření aktivních prvků, včetně propojovacích kabelových tras v objektech.

  • Základní konfigurace zařízení a spolupráce s dohledovým centrem.

  • Příprava podkladů pro tvorbu dokumentace skutečného provedení (převážně formou fotodokumentace).

  • Montážní práce převážně samostatně příp. v malé skupině v daném regionu i celé ČR.

Profil kandidáta

  • Úplné střední odborné vzdělání (ÚSO) elektro.

  • Dobrá orientace v technické dokumentaci.

  • Čtení elektrotechnických schémat.

  • Dobré komunikační schopnosti.

  • Spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení.

  • Ochota učit se novým věcem.

  • Odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb.,

  • Běžná práce na PC.

  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • Dlouhodobou pracovní perspektivu v zavedené a stabilní společnosti.

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení, odpovídající zkušenostem kandidáta.

  • Firemní benefity.

  • Příspěvek na stravování.

  • Možnost používání služebního auta k soukromým účelům.

  • Zdravotní volno.

  • Prémie.

  • Absolventy profesně zaškolíme.

  • Profesní růst formou specializovaných kurzů.

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4718716  Datum zveřejnění: 6.12.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.