Mistr údržby

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte přirozenou autoritu a zkušenost s vedením menšího týmu lidí a zároveň si umíte poradit v každé situaci?

Hledám mistra údržby, který je praktik, ale zároveň se nezalekne nutného papírování.

  • Kompletní řízení údržby, tj. cca 10 lidí, zpracování osobního hodnocení, docházky, propustky, hodnocení zaměstnanců

  • Komunikace s externími dodavateli

  • Péče o objednávkový systém – kompletní správa objednávek za údržbu a odpovědnost za rozpočet údržby

  • Plánování prací externích dodavatelů v návaznosti na práce podřízených, nebo zcela nezávisle podle potřeby firmy

  • Plánování a sledování preventivní údržby, odpovědnost za termíny, které má údržba stanovené

  • Měsíční reporty údržby, měsíční reporting energií, spolupráce se správou areálu

  • Fyzické nákupy předmětů/materiálu pro výrobu, nebo běžné spotřebiče do sociálního vybavení firmy

  • Vyúčtování svěřené platební karty

Profil kandidáta

  • Vyhláška 50, minimálně §6, ideální by byl §8

  • Zkušenost s vedením menšího týmu

  • Znalost MS Office, Outlook

  • Zkušenost se správou energií bude pro vás výhodou

  • Lehká znalost anglického jazyka, ale není vyloženě nutné

  • Komunikativní diplomat, který nezná slovo "nejde"

  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Práce pouze na ranní směnu

  • Odměny ke mzdě

  • Možnost karierního růstu

  • 25 dnů dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4741136  Datum zveřejnění: 15.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.