Zámečník / Svářeč – pouze ranní směna

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Společnost sídlící v Újezdě u Brna zaměřená na zakázkovou kovovýrobu hledá zámečníka. Navrhují, vyrábí a montují divadelní a jevištní technologii pro kulturní a multifunkční zařízení v ČR i zahraničí.

  • Zámečnické a svářečské práce.

  • Zpracování zakázky podle technické dokumentace.

  • Kompletace zařízení a celků převážně pro divadelní techniku.

  • Práce na obráběcích strojích.

Profil kandidáta

  • Minimálně SŠ vzdělání, nejlépe v oboru zámečník nebo svářeč.

  • Svářečské zkušenosti – minimálně 3 roky praxe.

  • Mechanickou manuální zručnost.

  • Znalost čtení technické dokumentace.

  • Platný svářečský průkaz (není podmínkou, možnost doplnění na náklady firmy).

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz (pouze ranní směna 6:00 – 14:30 hod.).

  • Zajímavou práci v atraktivním oboru – divadelní a jevištní technologie.

  • Zázemí firmy s bohatými zkušenostmi a vlastním know-how (nejsme montovna).

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.

  • Stravenkový paušál.

  • Přátelské pracovní prostředí.

  • Možnost zahraničních cest – není povinnost.

  • Odborné kurzy a školení.

  • Svářečský průkaz na náklady firmy.

Benefity

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Lásková
+420727942189
ID: 4741442  Datum zveřejnění: 15.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.