HR Specialista

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Aktivní vyhledávání talentů: Hledejte a oslovujte vhodné kandidáty pro naše otevřené pozice.

  • Kreativní inzerce: Vytvářejte a spravujte inzerce na pracovních portálech, hledejte inovativní přístupy k náboru.

  • Průzkum možností inzerce: Aktivně hledejte nové způsoby, jak zvýšit viditelnost firemních pozic.

  • Vyhodnocení životopisů: Pečlivě posuzujte příchozí životopisy a identifikujte potenciální talenty.

  • Osobní pohovory: Samostatně povedete osobní pohovory s uchazeči o zaměstnání.

  • Spolupráce s agenturami: Komunikujte s personálními agenturami a budujte efektivní partnerství.

  • Zaměstnávání cizinců: Účastněte se procesu zaměstnávání cizinců a komunikujte s příslušnými úřady.

  • Vzdělávání zaměstnanců: Zajistěte rozvoj a vzdělávání zaměstnanců v souladu s potřebami společnosti.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti: Minimálně 3 roky praxe v oblasti personalistiky nebo obdobné pozice v mezinárodní výrobní společnosti.

  • Právní znalosti: Základní znalost zákoníku práce.

  • Technické dovednosti: Uživatelská znalost MS Office.

  • Jazykové schopnosti: Znalost angličtiny slovem i písmem.

  • Osobní dovednosti: Samostatnost, vynikající komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu.

  • Aktivní přístup: Spolehlivost, flexibilita a aktivní přístup k řešení úkolů.

  • Pečlivost a zodpovědnost: Pečlivost, důslednost, zodpovědnost při plnění úkolů.

  • Řidičský průkaz: Platný řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc.

  • Příspěvek na stravování.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4741833  Datum zveřejnění: 16.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.