Manažer logistiky/ plánování

Ústecký kraj

Popis pozice

Jako Manažer plánování/ logistiky budete mít klíčovou roli v optimalizaci procesů plánování materiálů, sledování rozpracovanosti a řízení toku výroby.

  • Vedení týmu: Motivace a vedení týmu v oblasti plánování a logistiky.

  • Revize procesů: Průběžná revize a optimalizace procesů s cílem zefektivnění a dosažení maximální efektivity.

  • Plánování výroby: Zajištění správného plánování výroby a sledování rozpracovanosti.

  • Komunikace s dodavateli a zákazníky: Aktivní komunikace s dodavateli a zákazníky pro zajištění optimálního průběhu dodavatelského řetězce.

  • Anglická komunikace: Aktivní komunikace v anglickém jazyce včetně jednání s mezinárodními partnery.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti: Minimálně 5 let zkušeností v oblasti plánování a logistiky.

  • Vedení lidí: Zkušenost s vedením týmu a motivací lidí.

  • Znalost procesů: Detailní znalost procesů plánování materiálů a toku výroby.

  • Jazykové dovednosti: Komunikativní angličtina je nezbytná.

  • Analytické myšlení: Schopnost analyzovat procesy a navrhovat efektivní změny.

  • Komunikační dovednosti: Silné komunikační dovednosti pro efektivní spolupráci s dodavateli, zákazníky a týmem.

  • Flexibilita a zodpovědnost: Schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí s odolností vůči stresu.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Dovolená navíc

  • Odměny za odpracované roky

Benefity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4741837  Datum zveřejnění: 16.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.