Vedoucí laboratoře - automotive

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zájem pracovat ve zbrusu novém výrobním závodě, který je vybaven nejnovějšími technologiemi v souladu s průmyslem 4.0? Přidejte se do nově rozrůstajícího se týmu na pozici Vedoucí laboratoře (SQA) a podílejte se na projektech pro automobilový průmysl.

  • Budete mít na starost dodavatelské audity

  • Komunikovat s dodavateli a vyřizovat zákaznické reklamace

  • Kontrolovat, evidovat a vyhodnocovat vstupní materiály a díly

  • Dohlížet na plnění stanovených cílů

  • Spolupracovat s ostatními interními odděleními - nákupem, výrobou apod.

  • Řídit a vést pracovníky v dodavatelské kvalitě v laboratoři - laborantky, metrologa, techniky

  • Podílet se na školení nových pracovníků

Profil kandidáta

  • Praxi na podobné pozici na oddělení kvality alespoň 2 roky

  • Zkušenost s vedením týmu lidí

  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Prémie

  • Dovolenou navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění

  • Příspěvek na sport

  • Dotovanou stravu na pracovišti

  • Práci v moderním prostředí v souladu s průmyslem 4.0

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4741839  Datum zveřejnění: 16.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.