HR Specialist - 20 hodin týdně - Velemyšleves

Ústecký kraj

Popis pozice

Do společnosti s rodinnou atmosférou hledáme zkušeného personalistu na part time ( 20 hodin týdně - 4 hodiny denně nebo 2-3 dny v týdnu ), prozatím na pár měsíců s možností dlouhodobě spolupráce.

  • Personální podpora managementu

  • Zastřešení komunikace mezi managementem a ostatními zaměstnanci

  • Řízení náborového procesu (inzerce, komunikace s kandidáty, pohovory, pracovní nabídka příp. spolupráce s personálními agenturami)

  • Zajištění smluv a potřebné dokumentace (nové smlouvy, jejich revize a dodatky, lékařské prohlídky, školení řidičů, psychotesty, BOZP apod.)

  • Kontrola a vedení docházky

  • Příprava podkladů pro mzdy a daně, spolupráce s finančním oddělením

  • Zodpovědnost za nastavování nových HR procesů ve společnosti

  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Minimálně 2 roky zkušeností v HR oblasti

  • Anglický jazyk velkou výhodou

  • Přehled v legislativě v oblasti pracovního práva

  • Dobrá znalost práce na PC (interní systém, MS Office)

  • Samostatnost, ale i schopnost týmové práce, proaktivní přístup

  • Velmi dobré komunikační schopnosti a nadšení pro práci s lidmi

  • Chuť se neustále vzdělávat a rozvíjet

Nabízíme

  • Mzdu 25 000 - 30 000,- dle zkušeností

  • Průžnou pracovní dobu ( 20 hodin týdně )

  • Přátelské prostředí ve firmě s cca 50 zaměstnanci

  • Týden dovolené navíc

  • Sick days

  • Stravenkový paušál

  • Občerstvění na pracovišti

  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4742414  Datum zveřejnění: 16.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.