Pomocné práce ve skladu na jednu směnu - 170 Kč / hod

Praha

Popis pozice

Hledáš stabilní přivýdělek ve skladu a bydlíš poblíž Zličína či Hostivic?

Jsi časově flexibilní a můžeš nastoupit ihned?

Pokud ano, tak hledáme právě tebe.

  • vykládka a nakládka kamionů

  • pomocné práce ve skladu

Profil kandidáta

  • zkušenost s podobnou prací výhodou

  • spolehlivost, pracovitost

Nabízíme

  • spolupráce na dohodu o pracovní činnosti

  • mzda: 170 Kč / hod

  • jednosměnný provoz 8 - 16:30 hod

  • možnost týdenních záloh

  • lokalita: Hostivice (cca 10 min za Zličínem)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4742416  Datum zveřejnění: 16.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 170 Kč/hod.