Product Manager do mediálního prostoru - Praha

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, který je jedním z největších mediálních společností na českém trhu, hledáme zkušeného Product Managera s dobrou orientací v technické části webu.

  • Určovat a naplňovat dlouhodobou produktovou strategii spolu s dalšími členy týmu

  • Správa chodu webů a jejich další rozvoj

  • Spolupráce s vývojem

  • Prioritizace a rozdělování informací a požadavků

Profil kandidáta

  • Zkušenost s řízením digitálních projektů jako Product Manager (procesy, struktura projektů, aktivity, hodnoty a vývojáři)

  • Dobrý technický skill a zájem o technické fungování webu

  • Předchozí spolupráce při vývoji a testování (např. formou konzultací s vývojáři, analytiky a testery)

  • Analytické a logické myšlení

  • Flexibilita a proaktivita

  • Chuť přicházet s vlastními inovacemi a nápady a jejich realizace

  • Dodržování termínů a dotahování projektů do konce

Nabízíme

  • Skvělý tým na projektu (nejen za Produkt)

  • Práci na HPP nebo IČO

  • 30 dní volna (25 dní dovolená, 4 sick days, 1 narozeninový den)

  • Home-office 2-3 dny v týdnu

  • Fajn pracovní nástroje a příjemné pracovní prostředí

  • Multisport karta

  • Příspěvek na penzijní spoření

  • Jazykové kurzy a slevy u našich partnerů (Shell, Dr.Max, Renomia, Raiffeisenbank, Škoda Auto)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ivana Sochová
+420703865299
ID: 4742419  Datum zveřejnění: 16.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.