Hledá se Rozpočtář staveb v Klášterci nad Ohří.

Praha

Popis pozice

Hledáme šikovného kolegu/kolegyni do Klášterce nad Ohří či do Prahy na pozici Rozpočtáře pozemních staveb do obchodního oddělení.

Pokud máš zkušenosti, umíš dobře komunikovat a v záplavě souvislostí stavebních zakázek se cítíš, jako ryba ve vodě, ozvi se nám, dovedeme tě ocenit!
Očekáváme, že dobře rozumíš stavební dokumentaci, v rámci komunikace umíš hledat řešení, ovládáš práci v Microsoft Office a máš stavební vzdělání.

Měl bys také mít zkušenosti ve stejné pozici a pečlivost by měla být tvé druhé jméno.

Znalost programů Kros a EuroCalc Callida by bylo určitě výhodou, ale pokud je neznáš, naučíme tě to.

Profil kandidáta

Budeš kontrolovat projektovou dokumentaci, chystat nabídkové rozpočty a kalkulovat stavební zakázky.

Mezi tvé úkoly bude patřit i jednání s dodavateli, hledání nejvhodnějších řešení, návrh optimalizace projektové dokumentace, příprava časových a finančních harmonogramů, zajišťování technických podkladů pro výběrová řízení.

Nabízíme

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme!

Dáme ti možnost seberealizace a dalšího růstu ve tvém oboru.

Budeš pracovat v příjemném moderním prostředí, využívat moderní technologie a určitě oceníš i férového šéfa a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Benefity  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školeníNABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart
ID: 4743612  Datum zveřejnění: 17.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc