Elektrikář | náborový příspěvek až 40 000,-

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Nově hledáme kandidáty na pozici elektrikáře/elektromechanik. Je zde atraktivní mzda, náborový příspěvek a spoustu dalších benefitů. Takže pokud tě tato práce baví, máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.

  • Budete mít na starost plánované preventivní údržby, poruchovost a operativní údržbu

  • Provádět záznamy o opravách

  • Oprava stojů, linek, rozvodů, spotřebičů a svářeček

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru elektro

  • S platnou elektro vyhláškou min. §6

  • Samostatného, zodpovědného a spolehlivého zaměstnance

  • Schopného týmové práce

  • Ochota pracovat ve směnném provozu

  • Práce ve výškách

Nabízíme

  • Mzda + roční bonusy

  • Náborový příspěvek

  • Zvyšování kvalifikace

  • Dotované stravné

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Navíc 5 dní dovolené

  • Benefitní karta

  • Příspěvek na dopravu

  • 7,5 hod. pracovní doba

  • Vzdělání a rozvoj

  • Zvýhodněné tarify

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Jablonická
ID: 4746691  Datum zveřejnění: 22.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.