Obchodně-projektový manažer - automatizace, digitalizace

Praha, Česko

Popis pozice

Mezinárodní společnost, která se zabývá poskytováním elektrotechnického řešení na míru, rozšiřuje svůj tým o obchodníka, který bude mít na starost zejména péči o stávající zákazníky a dohlížení na celý průběh daných projektů.

Pozice je vhodná pro obchodníky, kteří vystudovali elektrotechniku či mají praxi z dané oblasti a orientují se v projektovém řízení.

Odměnou Vám kromě atraktivní fixní mzdy budou také bonusy, 25 dní volna, home office, smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům, flexibilní pracovní doba, zkrácená pracovní doba (37,5 h týdně), příspěvky na stravování, volnočasové aktivity, penzijko i Multisport kartu v celkové hodnotě 30 000 Kč ročně a mnoho dalšího. Smlouva na HPP na dobu neurčitou.

  • péče o stávající zákazníky a jejich rozvoj

  • prodej řešení a služeb z firemního portfolia v celé ČR, zejména však v Praze a Středočeském kraji

  • realizace projektů na míru

  • průzkum trhu a částečně i vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • přesah na projektový management menších zakázek (od obchodní příležitosti až k předání zakázky)

  • navštěvování zákazníků pro účely zákaznické péče a získání nových zakázek

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici obchodníka v projektovém řízení

  • vzdělání nebo zkušenosti v elektrotechnickém oboru

  • alespoň středně pokročilá znalost angličtiny (občas využijete se zahraničními kolegy)

  • skvělé komunikační a prezentační dovednosti

  • bydliště v Praze a okolí (kanceláře v Praze na Stodůlkách)

Nabízíme

  • velmi atraktivní fixní mzdové ohodnocení

  • variabilní složka mzdy odvíjející se podle Vašich výsledků

  • smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • zkrácená pracovní doba 37,5 h týdně

  • 25 dní dovolené

  • 3 sick days

  • příspěvky na stravování

  • příspěvky na volnočasové aktivity

  • příspěvky na Multisport kartu pro Vás i Vaše blízké

  • příspěvky na životní či penzijní připojištění

  • možnost zakoupit si akcie společnosti a stát se akcionářem

  • pečlivé zaškolení na produkty

  • pravidelné vzdělávací kurzy a školení

  • občerstvení na pracovišti

  • teambuildingy

  • firemní a společenské akce

  • kanceláře v Praze na Stodůlkách

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4747382  Datum zveřejnění: 23.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.