Seřizovač lisů | Písek

Jihočeský kraj

Popis pozice

Na pozici seřizovače vstřikovacích lisů se budete i mimo jiné podílet na zavádění inovací a nových projektů.

Budete součástí kmenového týmu našeho klienta, který Vám poskytne zázemí stabilní firmy a čisté rodinné prostředí.

  • zavádění nové výroby, výrobního stroje

  • nastavování a úprava parametrů

  • obsluha vstřikovacích lisů

  • třísměnný provoz

Profil kandidáta

  • praxi a prokazatelné zkušenosti se seřizováním strojů

  • zájem o dlouhodobé zaměstnání

  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • měsíční mzdu

  • náborový příspěvek 50 000 Kč

  • příplatek za směnnost

  • týden dovolené nad rámec zákona

  • 1x sick day

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jirmanová
ID: 4747549  Datum zveřejnění: 23.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.