Vedoucí controllingu

Praha

Popis pozice

Hledáme lídra pro tým zaměřený na střednědobý plán a forecast hrubé marže v souladu s finančními cíli. Pokud máte zkušenosti v oblasti řízení týmu, analytické schopnosti a schopnost strategického plánování v oblasti financí, a jste připraveni převzít tuto výzvu, rádi bychom vás poznali.

 • Vaše práce bude spočívat v úzké spolupráci s týmy napříč společností, kde se budete podílet na vývoji finančních výkazů. Během performance dialogů a přezkoumávání výsledků hrubé marže budete poskytovat doporučení pro zlepšení ziskovosti a řešení náročných obchodních problémů.

 • Vaším úkolem bude také dohlédnout na uzávěrkové činnosti týmu v měsíčním cyklu souvisejícím s údaji o hrubé marži. Zajišťování přesnosti a úplnosti údajů o energetické bilanci bude součástí vašich odpovědností, včetně spolupráce se stakeholdery.

 • Jako vedoucí týmu odborníků se budete starat nejen o výkonnost, ale i o profesní rozvoj členů týmu. Vaše účast na strategickém plánování spojeném s hrubou marží zahrnuje poskytování podkladů a směřování k finančním cílům a strategiím.

 • Budete aktivně vyhledávat příležitosti k zlepšení a automatizaci procesů a převést je do praxe, což bude zároveň zvyšovat efektivitu pracovních postupů. Zároveň budete vyhodnocovat a minimalizovat finanční rizika spojená s kontrolou hrubé marže, v souladu s interními a odvětvovými standardy compliance.

Profil kandidáta


 • Hledáme absolventa VŠ v oborech finance a účetnictví. Pokud máte minimálně 5 let zkušeností v oblasti finančního řízení, účetnictví či příbuzných oblastech se zaměřením na analýzu a řízení hrubé marže, jste tím, koho hledáme.

 • Nutné budou zkušenosti s forecastingem a hloubkovou analýzou finančních dat pro strategická rozhodnutí. Zkušenost s vedením nebo dohledem nad týmem finančních odborníků a konsolidací energetických dat jsou nezbytné.

 • Silné analytické schopnosti, schopnost řešit problémy a vynikající komunikační dovednosti jsou pro nás klíčové. Pokud máte zkušenosti v energetickém nebo podobném odvětví a orientujete se v jeho specifických trendech a postupech, to je pro nás obrovský benefit.

 • Vaše schopnost prezentace, komunikace a interpersonální dovednosti jsou pro nás důležité. Navíc, spolehnout se na vaši vysokou úroveň komunikace v angličtině je pro nás klíčové.

Nabízíme


 • Nabízíme stabilní pracovní prostředí v mezinárodní společnosti s dlouhodobými perspektivami pro vaši kariéru. U nás najdete fixní mzdu doplněnou o kvartální nebo roční bonus, a to navíc s 13. mzdou.

 • Věříme ve vaše neustálé profesní zdokonalování, a proto nabízíme odborné vzdělávání. V rámci našeho týmu máte právo na 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost využívat home office až třikrát týdně, což vám umožní skloubit práci s vaším osobním životem.

 • Výhody nekončí tady – poskytujeme příspěvky na zdraví, kulturu a sport formou cafeterie, stravenky, podporu penzijního připojištění, životního pojištění a dokonce i možnost využití rekreačního střediska.

 • U nás není jen práce, ale i podpora vašeho zdraví, rozvoje a aktivního životního stylu. Připojte se k nám a objevte široké spektrum výhod, které vám můžeme nabídnout pro vaši osobní i profesní pohodu.NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4748153  Datum zveřejnění: 24.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.