Mistr výroby, Hodonín

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s výrobním prostředím, a to nejlépe s odvětvím svařování či montáží?
Jste leader, který je schopen pracovníky motivovat a komunikovat s nimi?
Jestli je pro Vás v pořádku lokalita Hodonína / Hrušek a hledáte pracovní uplatnění na ranní směnu, tak čtěte dále.

  • vedení týmu pracovníků (svářečů nebo montážních pracovníků)

  • plánování směn

  • dohled nad plynulým chodem výroby

  • starost o bezproblémový chod této části výroby

Profil kandidáta

  • znalost odvětví svařování / montáže

  • zkušenost s vedením lidí

  • praxe z výrobního prostředí

  • chuť pracovat na ranní směnu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • penzijní připojištění ve výši 2% ze základní mzdy

  • odměnu za doporučení nového zaměstnance

  • vánoční prémie, mimořádné odměny, firemní akce, atd.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4748156  Datum zveřejnění: 24.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.