Junior obchodní zástupce s ukrajinštinou (B2B)

Praha

Popis pozice

Úspěšná rodinná společnost zabývající se expresní přepravou zásilek po celém světě, hledá parťáka na pozici obchodního zástupce, který bude vyhledávat nové obchodní příležitosti u společností sídlících v ČR i zahraničí.

Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří mají alespoň drobné zkušenosti s obchodní činnostní, zápal pro obchod a ovládají češtinu, ukrajinštinu (případně ruštinu) a angličtinu.

Odměnou Vám bude fixní mzda, měsíční bonusy, flexibilní pracovní doba, velká míra samostatnosti, k dispozici firemní vůz a možnost kariérního růstu na obchodního manažera, který povede vlastní tým obchodníků v ČR. Kanceláře v Praze u letiště. Spolupráce na HPP.

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i zahraničí (B2B business)

  • aktivní oslovování potenciálních zákazníků za účelem naplánování schůzky

  • osobní návštěvy zákazníků a projednávání obchodních podmínek, snažíte se pro ně najít co nejefektivnější řešení

  • příprava kalkulací a cenových nabídek pro zákazníky (s tím Vám bude pomáhat back office)

  • příprava smluv pro zákazníky

  • zodpovědnost za spokojenost zákazníků

  • zodpovědnost za plnění obchodních cílů

Profil kandidáta

  • alespoň drobná zkušenost na obchodní pozici

  • pokročilá znalost češtiny (C1)

  • středně pokročilá znalost ukrajinštiny/případně ruštiny (B2)

  • středně pokročilá znalost angličtiny (B2)

  • zápal pro obchod a výborné komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování a prozákaznický přístup

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 40 000 – 60 000 Kč na základě Vašich zkušeností

  • měsíční bonusy, které se budou odvíjet podle Vašich výsledků

  • flexibilní pracovní doba

  • home office po domluvě

  • k dispozici firemní vůz

  • možnost kariérního růstu na manažerskou pozici

  • občerstvení na pracovišti

  • slevy na firemní produkty

  • zahraniční služební cesty

  • společenské firemní akce

  • přátelská atmosféra rodinného podniku

  • k dispozici firemní parkoviště

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4749096  Datum zveřejnění: 25.1.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.