Sales & Export Manager | FMCG

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro mezinárodní výrobní společnost, jejíž produkty znají lidé ve více než 40 zemích světa, hledáme nyní OBCHODNÍHO MANAŽERA se zaměřením na export a rozvoj zahraničních trhů. Společnost nabízí kromě konečných produktů zejména kontraktní výrobu produktů na zakázku a výrobu pro privátní značky. Pokud nemáte problém s mluvenou angličtinou, máte zkušenosti s obchodem i za hranicemi ČR a chcete tyto zkušenosti uplatnit ve stabilní a stále expandující společnosti, určitě čtěte dál!

  • Péče o stávající klienty (komunikace, schůzky, rozvoj obchodu)

  • Vyhledávání obchodních příležitostí na trzích ve svěřeném regionu

  • Komunikace s potenciálními klienty a jejich akvizice (zejména oblast retailu)

  • Vedení obchodních projektů, zpracovávání cenových nabídek

  • Reporting vedení

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání

  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 5 let (FMCG výhodou)

  • AJ na pokročilé úrovni (obchodní jednání, ústní a písemní komunikace)

  • Další cizí jazyk výhodou

  • Zkušenost s mezinárodním obchodem výhodou

  • Prezentační a vyjednávácí dovednosti

  • MS Office na pokročilé úrovni (Excel, Power Point)

Nabízíme

  • Bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost občasného Home Office

  • Cafeteria benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Možnost kariérního růstu

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Kočišová
+420727942193