HR Specialista / Personalista

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Do společnosti s dlouholetou tradicí, hledáme pozitivně naladěnou osobnost na pozici Personalista.

  • personální administrativa spojená se vznikem, změnou a ukončením pracovněprávních vztahů

  • nábor nových zaměstnanců včetně hledání cest, kde získat nové zaměstnance

  • administrativa spojená s náborem

  • tvorba inzerce, správa inzertních webů, plánování a vedení pohovorů, příprava podkladů pro vstupní prohlídky

  • spolupráce se středními i vysokými školami, např. při zajišťování odborných praxí a náboru absolventů

  • komunikace se zahraničními zaměstnanci v AJ

Profil kandidáta

  • pozitivní naladění a dobré komunikativní dovednosti

  • SŠ vzdělání

  • dobrou znalost práce na PC (zvláště MS Office)

  • zkušenosti v personalistice

  • AJ na komunikativní úrovni

  • samostatnost a aktivní přístup

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • zázemí stabilní firmy s dlouhou tradicí - již 70 let na trhu

  • dopravní dostupnost - autobusová i vlaková zastávka u vstupu do areálu společnosti

  • příspěvek 6 000 Kč ročně na důchodové připojištění nebo životní pojištění

  • dotovaná strava v areálu společnosti

  • výhodné telefonní tarify pro vás i vaše blízké

  • benefitní karta Edenred Benefits - možno využít na zdraví, sport i kulturu

  • odměny při životních a pracovních výročích i odchodu do důchodu

  • firemní a rodinné akce (sportovní dny, den otevřených dveří, veřejné bruslení, dny zdraví,...)

  • jazykové kurzy

  • a spoustu dalších benefitů

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4752634  Datum zveřejnění: 1.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.