Skladník na Klášterecku s dopravou

Ústecký kraj

Popis pozice

Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti s přátelskou atmosférou?

Pošlete životopis a přidejte se k nám do týmu!
manipulace s materiálem a hotovými výrobky

zásobování výrobních linek materiálem

doplňování kanbanového skladu

příjem a expedice

práce ve vícesměnném provozu

Profil kandidáta

praxi na pozici skladníka

zkušenost s obsluhou manipulační techniky

platný průkaz k ovládání vysokozdvižného vozíku

znalost způsobu zaskladňování materiálu (FIFO, LIFO) výhodou

pravidelnou docházku

přátelský a týmový přístup

Nabízíme

stravenky v hodnotě 140 Kč

firemní autobusovou dopravu (z Jirkova, Chomutova, Kadaně)

odměny za přesčasové hodiny nad rámec zákonných příplatků 30Kč v týdnu, 60Kč o víkendu

25 dnů dovolené po roce spolupráce

příspěvěk na penzijní připojištění po 2 letech

odměnu za dosažené výročí

odměnu na doporučení nového zaměstnance

akce pro zaměstnance

čisté a bezpečné pracovní prostředí

firemní kulturu založenou na důvěře, respektu a férovém jednání

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Duhajská
ID: 4754066  Datum zveřejnění: 2.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.