Projektový manažer

Kraj Vysočina

Popis pozice

Obsazujeme pozice v týmu projektových manažerů - hledáme dvě nové posily, jednu pro obchod a druhou pro výrobu. Obě tyto pozice jsou technicky zaměřené, ideální uchazeč by tedy měl mít strojírenské vzdělání či praxi a mít zkušenosti jako člen či přímo vedoucí projektového týmu.

V případě zájmu volejte či reagujte na inzerci, ráda s Vámi proberu obě možnosti a společně zjistíme, která z pozic by Vám seděla více.

Náplň práce:

  • projektové řízení od A do Z

  • komunikace mezi dodavatelem a zákazníkem/výrobou a zákazníkem

  • spolupráce napříč firmou (obchod, nákup, konstrukce, technologie)

  • podílení se na technickém řešení nabídek

  • podpora zákazníkům

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • praxe v technických projektech

  • angličtina na úrovni komunikace s dodavateli/zákazníky

  • řp. B

  • organizační a technické dovednosti

  • pečlivost a prozákaznický přístup

Nabízíme

  • stabilní zázemí

  • fixní mzdu dle zkušeností + odměny z projektů a další prémie

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko/životko

  • jazykové kurzy

  • příspěvky na cvičení či masáže

  • občerstvení na pracovišti

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová