Energetik pro výrobní společnost

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Je vám blízká oblast energetiky a hledáte novou pracovní zkušenost, která vám nabídne různorodou pracovní náplň, prostor pro inovativní řešení a stabilní zázemí?

Pokud ano, ráda bych vám představila následující nabídku.

  • Analyzování energetické spotřeby a jejího budoucího vývoje – počítání spotřeby, plánování, účast na dotačních programech apod.

  • Snaha o maximální efektivitu spotřeby energie a optimalizace zdrojů – udržitelné a alternativní zdroje

  • Komunikace a optimalizace dodavatelů – výběrové řízení, zasmluvnění, kontrola smluvních podmínek, platnost spolupráce apod.

  • Zajištění správné legislativy vztahující se k energetice

  • Komunikace, jednání s obchodními partnery

Profil kandidáta

  • Minimálně SŠ (elektro/technické zaměření výhodou)

  • Orientaci v principech energetického managementu

  • Odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 250/2021 Sb. nebo NV 194/2022 Sb.

  • Znalost technických norem (v souvislosti s technickými revizemi)

  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost obhájit si svůj názor

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Týden volna nad rámec zákona

  • Příspěvek na stravování

  • Další příspěvky a výhody pro rodinné příslušníky

  • Prostor pro kariérní růst a další rozvoj

  • Zajímavou náplň práce, která vás neomrzí

  • Férového zaměstnavatele a prostor pro dlouhodobou spolupráci

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4754405  Datum zveřejnění: 4.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.