Administrativní podpora

Praha

Popis pozice

Do backofficu společnosti, která se zabývá prodejem, testováním, poradenstvím a vývojem CNC řezných nástrojů hledáme provozního managera/managerku.

Lokalita pracoviště: Praha - Stodůlky

  • Přijem zboží a příprava objednávek pro expedici

  • Kontrola správnosti příchozích zásilek a zboží podle dodacích listů

  • Vyřizování přijatých objednávek a objednávání zboží u dodavatelů pro zákazníky i na sklad

  • Komunikace se zákazníky i dodavateli, dopravci a celním úřadem

  • Vyřizování příchozích telefonních hovorů, e-mailů a faxů

  • Fakturace zboží

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání

  • Komunikativní úroveň AJ - psaná i mluvená

  • Time management, týmovost, zodpovědnost, pečlivost

  • Zkušenosti z obdobné pozice

Nabízíme

  • Zázemí rychle rostoucí společnosti

  • 4 týdny dovolené + 5. týden volna přes Vánoční svátky

  • Mobil, notebook

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Sickdays

  • Stravenky

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lan Do
ID: 4754890  Datum zveřejnění: 5.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.