Servisní technik pro zařízení inteligentních budov

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Baví Vás v rámci zaměstnání cestovat a slaboproud je Váš obor? Čtěte dál!
Budete jezdit k našim klientům, kontrolovat, provádět servis a opravovat zařízení technického zabezpečení budov. Je s tím spojená také drobná administrativa a samozřejmě spolupráce s týmem kolegů.

Profil kandidáta

Náš tým doplní spolehlivý a samostatný člověk se zkušenostmi nebo alespoň vzděláním v oblasti slaboproudu.

Ke klientům se cestuje služebním autem, takže řidičský průkaz sk. B je nezbytný.

Důležitá je také ochota držet pohotovost nad rámec pracovní doby (pouze v denních hodinách).

Nabízíme

Práci v rostoucí společnosti a příjemném kolektivu.

Dovolenou navíc, ať si můžete pořádně odpočinout.

Příspěvek na stravování a na penzijní připojištění.

Podporu dalšího vzdělávání v oboru.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Rojíková
ID: 4755610  Datum zveřejnění: 6.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.