Rozpočtář/kalkulant pozemních staveb - Praha

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti jako rozpočtář ve stavebnictví a hledáte zajímavou firmu, která se chová ke svým zaměstnancům s úctou a pochopením?

Mám zde skvělou nabídku od společnosti, která má přátelského a sportovního ducha. Stále se rozrůstá a má zajímavé vyhlídky.

  • Tvorba rozpočtů a kalkulací pro cenovou část nabídky do výběrových řízení dle zadávací dokumentace

  • Vypracování nákladové ceny zakázky

  • Zpracování odbytového rozpočtu

  • Kalkulace jednotkových cen stavebních prací

  • Spolupráce při kalkulacích jednotkových cen s výrobním oddělením

  • Odpovědnost za správnost a úplnost vytvořených rozpočtů

  • Účast na místních šetřeních a prohlídkách staveniště

  • Komunikace s investory a projektanty při zpracování nabídkových rozpočtů

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání stavebního oboru s 1letou praxí, nebo VŠ vzdělání (i absolvent).

  • Zkušenost s rozpočty a technickou dokumentací.

  • Přehled o nejlevnějším stavebnictví

  • Perfektní znalost MS Office – zejména Excel (funkce).

  • Velká výhoda je práce s programy AutoCad, MS Project.

  • Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, analytické myšlení a dobrá práce v týmu.

Nabízíme

  • Smlouvou na dobu neurčitou.

  • 13. plat

  • Finančními prémiemi za skvělý výkon během roku.

  • Příspěvek na stravu

  • Příspěvek na dopravu

  • 25 dní dovolené

  • Notebook, telefon

  • Multisport karty

  • Příspěvek na vzdělávání

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Firemní akce.

Benefity

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4756143  Datum zveřejnění: 6.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.