Inženýr zákaznické kvality

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost z oblasti zákaznické kvality? Chcete se stát součástí společnosti, která dodává součástky do automobilového průmyslu? V týmu se nám otevřelo místo pro dalšího člena, pokud Vám tedy něco říkají pojmy jako je 8D a IATF, tak hledáme právě Vás!

  • Budete řešit zákaznické reklamace

  • Budete komunikovat se zákazníky na denní bázi (občas je i navštívíte)

  • Budete se podílet na zákaznických auditech

  • Budete zavádět nové výrobky do sériové výroby dle daných požadavků

  • Budete zajišťovat administrativu spojenou s kvalitou výrobků a procesů

  • Budete reportovat výsledky

Profil kandidáta

  • Máte vzdělání technického směru

  • Znáte nástroje a metody pro řízení kvality (8D apod.)

  • Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace s partnerskými pobočkami mimo ČR)

  • Orientujete se v technických výkresech

  • Výhodou je znalost standardu IATF 16949

  • Výhodou je praxe v oblasti automotive

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Dotované závodní stravování

  • Věrnostní odměnu a stabilizační příspěvek

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Příspěvek na péči o zdraví

  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Mobilní telefon

  • Další benefity

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Nagyová
+420771287508
ID: 4757273  Datum zveřejnění: 7.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.