Náborář l parťák pro naše klienty

Praha

Popis pozice

Hledáte novou kariérní výzvu v oblasti recruitmentu, díky které se podíváte na nová místa a poznáte nové lidi? U nás to nebude jen stereotypní práce v kanceláři za počítačem. Pokud k tomu ještě navíc rádi telefonujete a komunikujete s lidmi, dejte nám o sobě vědět!

  • na této pozici budete vypomáhat s náborovým procesem u vybraného klienta, budete mít na starosti především pozice mistrů ve výrobě

  • pravidelná návštěva klienta na Příbramsku

  • aktivní vyhledávání kandidátů, jejich preselekce a prescreeny

  • komunikace s kandidáty i klientem

Profil kandidáta

  • jste motivovaný člověk, který nemusí mít letité zkušenosti s recruitmentem, ale má chuť se profesionálem stát.

  • máte předchozí zkušenosti v oblasti náboru zaměstnanců (například jako researcher) - výhodou

  • stanete se parťákem pro naše klienty (jste proklientsky orientovaní)

  • Nemusíte se bát, do našeho světa budete řádně zaučeni:)

Nabízíme

  • zázemí moderních kanceláří v centru Prahy (Florentinum)

  • flexibilní pracovní doba

  • propracovaný systém vzdělávání a školení

  • jazykové kurzy v pracovní době

  • přátelský kolektiv, na který se můžete spolehnout

  • pracujte z domova! Možnost částečného homeoffice

  • neomezený přísun šálků kávy

  • příspěvek na MultiSport kartu

  • a řadu dalších motivačních firemních benefitů…

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Polášková
ID: 4758106  Datum zveřejnění: 8.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.