Obchodní zástupce – obalové materiály

Praha

Popis pozice

Česká výrobní společnost, která nabízí tisk a obalové řešení pro potravinářský průmysl, hledá do svého týmu parťáka, který bude vyhledávat nové obchodní příležitosti v Čechách.

Pozice je vhodná pro obchodníky, kteří mají zkušenost s obalovými materiály a vyhovuje jim práce v terénu se zákazníky v kombinaci s prací z kanceláře nebo z domova.

Odměnou Vám kromě fixní mzdového ohodnocení budou také měsíční bonusy, 25 dní volna, home office, smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování a volnočasové aktivity a také smlouva na HPP.

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v potravinářském průmyslu v Čechách

  • časem dostane na starost i péči o portfolio stávajících zákazníků

  • poskytování odborných konzultací ohledně návrhu obalových materiálů

  • příprava cenových kalkulací a nabídek

  • vyjednávání o obchodních podmínkách se zákazníky

  • analýza konkurence a trendů

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici obchodníka v oblasti obalových materiálů podmínkou

  • skvělé komunikační a prezentační dovednosti

  • řidičský průkaz skupiny B

  • bydliště v Praze nebo Středočeském kraji kvůli dojíždění do kanceláře na Praze 4

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností

  • měsíční bonusy ve výši až 20 000 Kč na základě Vašich výsledků

  • smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům

  • home office možný 1x týdně

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní volna (dovolená, sick days, ředitelské volno)

  • příspěvky na stravování 180 Kč denně

  • příspěvky na volnočasové aktivity 500 Kč měsíčně

  • pečlivé zaškolení na produkty

  • pravidelné vzdělávací kurzy a školení

  • občerstvení na pracovišti

  • teambuildingy

  • firemní a společenské akce

  • kanceláře v administrativní budově na Praze 4

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4759123  Datum zveřejnění: 10.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.