Komoditní nákupčí, Vsetín

Zlínský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s oblastí nákupu, a to nejlépe ve strojírenské či automotive firmě? Je pro Vás v pořádku lokalita Vsetín? Máte ostré lokty a nevadí Vám jednat o cenách a komunikovat s dodavateli, vést obchodní jednání , převážně v AJ?

Čtěte dále.

  • nákup širokého spektra technických dílů podle vlastní výkresové dokumentace (kovy, elektronické komponenty)

  • vyhledaní a určeni vhodných dodavatelů

  • aktivní spolupráce na vývoji nakupovaných dílů

  • analýza cen nakupovaného zboží

  • obchodní a cenová jednání s dodavateli i zákazníky

  • zajištění výroby u dodavatelů včetně výrobních prostředků v požadovaných cenách a termínech

  • účast na procesních auditech u dodavatelů

Profil kandidáta

  • znalost technického produktu a orientace nejlépe v odvětví automotive, stejně tak ekonomický přehled (o daných komoditách, tvorbě cen, ...)

  • ekonomické znalosti umožni analyzovat nákupní ceny

  • orientace v technické dokumentaci a v procesech zpracování kovů

  • přehled v systémech kvality a postupů v automobilovém průmyslu

  • AJ na pokročilé úrovni

  • vedení obchodních jednání

Nabízíme

  • dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě

  • příležitost pro další vzdělávání a rozvoj

  • jazykové kurzy na pracovišti zdarma

  • 5 týdnů dovolené

  • poukázky na volnočasové aktivity

  • pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu

  • příspěvek na firemní stravování

  • firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4759124  Datum zveřejnění: 10.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.