Produktový manažer

Kraj Vysočina

Popis pozice

Hledám kreativního, komunikativního a týmového "Produkťáka" - strojaře, který se bude starat o rozvoj a rozšíření nabízeného produktového portfolia!

Pozice je rozšířením obchodního týmu u klienta, který se zabývá obchodem se strojírenským materiálem (zejména pro nástrojárny apod.). Čeká Vás pestrá práce, kde využijete komunikační schopnosti nejen v ČJ, ale i AJ (dodavatelé jsou z celého světa). Budete pracovat ve fajn týmu, kde Vás podpoří zkušený seniorní obchodník, ale i kolega markeťák. Spolu budete hledat a propagovat produkty, které mají smysl a potenciál stát se stabilní součástí nabízené portfolia!

Náplň práce:

  • intenzivní jednání s dodavateli z celého světa

  • rozšiřování produktového portfolia od stávajících dodavatelů

  • monitoring trhu a hledání nových produktů a dodavatelů

  • zapracovávání zákaznické poptávky do produktové strategie

  • sledování trendů, konkurence

  • občasné zahraniční pracovní cesty

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru nebo přehled v oboru

  • praxe na obdobné pozici (znalost trhu a produktů)

  • AJ na úrovni denní komunikace

  • schopnost převzít iniciativu

  • dobré komunikační dovednosti

  • analytické a logické uvažování

  • kreativita, spolehlivost a schopnost týmové práce

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení k jednání dle zkušeností a nutnosti zaškolení

  • další prémie (dovolená, Vánoce)

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko/životní pojištění

  • jazykové kurzy

  • příspěvky na volnočasové aktivity (sport, regenerace atd.)

  • a další odměny a benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová