Operátor skladu s VZV_Ústí nad Labem_31.000 Kč/měsíc

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme šikovné operátory skladu s platným průkazem na VZV.

Nástup ihned.

Práce s těžkými břemeny.
  • manipulace s materiálem a zbožím ručně a prostřednictvím manipulační techniky

  • přijímání zboží zahrnující přejímku zboží, přebírání, štítkování, kontroly množství a kvality včetně vyplnění a vedení skladové dokumentace

  • zaskladnění, vyskladnění a přesuny zboží a materiálu do skladových pozic včetně vyplnění a vedení skladové dokumentace

  • vykládka a nakládka zboží a materiálu

  • příprava skladové dokumentace

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání

  • platné oprávnění na VZV

– zkušenosti na pozici skladníka min. 2 roky

– základní práce na PC

– práce ve směnném provozu

– spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

– základní mzda 30.000 – 30.000 Kč/měsíc

– stravenky

– práce v příjemném prostředí

– dlouhodobé a stabilní zaměstnání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Schedelbauerová