Výrobní inženýr - automotive

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte praxi z prostředí automotive a nejsou vám cizí pojmy jako Kaizen, Six Sigma nebo Ishikawa? Hledáte pracovní příležitost, která vám umožní se dále rozvíjet a být u startu nových projektů? Pokud ano, neváhejte se přidat do dynamického kolektivu a pracujte v novém moderním prostředí v souladu s průmyslem 4.0.
Do týmu společnost hledá komunikativního a cílevědomého kolegu, který bude zodpovědný za výrobní procesy s cílem zajistit maximální efektivitu a minimální chybovost.

Čeká vás také optimalizace výrobních nákladů, analýza rizikových oblastí a implementace nápravných opatření.

V práci budete využívat AutoCad pro tvorbu layoutu pracovišť.

Profil kandidáta

Očekáváme, že metody Kaizen, 5S nebo Six Sigma vám nejsou cizí a máte minimálně 2-3 roky praxe na podobné pozici v automotive.

Nevadí vám na denní bázi komunikovat v anglickém jazyce a umíte pracovat jak v týmu, tak samostatně.

Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a umíte pracovat v AutoCad.

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé mzdové ohodnocení a bonusovou složku do mzdy.

Zaměstnavatel vám bude přispívat na dojíždění, životní a penzijní pojištění.

Čekají vás dny dovolené navíc a dotované stravování.

Budete pracovat v novém a moderním výrobním závodě ve společnosti zkušených a přátelských kolegů.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4772142  Datum zveřejnění: 28.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.