KID Sealing Solutions GmbH-operátor impregnace

Kraj Vysočina

Popis pozice

Hledáme spolehlivého operátora impregnace, který se připojí k našemu týmu ve společnosti KID Sealing Solution Humpolec. Tato pozice zahrnuje práci s impregnačními materiály a procesy v naší výrobní jednotce. Nabízíme stabilní pracovní prostředí v dynamicky se rozvíjející nové společnosti. Možnost profesního růstu a rozvoje v rámci společnosti. Konkurenceschopný plat a benefity. Příležitost pracovat s moderními technologiemi a zařízeními.
Pracovní náplň operátora impregnační linky ve společnosti KID Sealing Solutions zahrnuje širokou škálu úkolů a odpovědností, které jsou klíčové pro úspěšný průběh výrobního procesu.

  • Zajištění správných impregnačních materiálů, nástrojů a zařízení pro provoz linky.

  • Kontrola kvality materiálů a jejich množství.

  • Nastavení impregnačních strojů a zařízení podle specifikací výrobku.

  • Pravidelná kontrola a údržba strojů, aby byla zajištěna jejich správná funkce.

  • Spuštění a monitorování impregnačního procesu.

  • Sledování a kontrola výstupních parametrů, jako je teplota, tlak a rychlost.

  • Průběžná kontrola kvality impregnovaných výrobků.

  • Identifikace a řešení případných vad nebo nedostatků.

  • Dodržování bezpečnostních předpisů a postupů při práci s impregnačními materiály.

  • Udržování čistoty a pořádku v pracovním prostředí.

  • Komunikace s ostatními členy týmu a nadřízenými ohledně výrobních procesů a potřeb.

  • Spolupráce při řešení problémů a implementace zlepšení v procesu výroby.

Profil kandidáta

  • Minimálně SOU vzdělání technického směru.

  • Zkušenosti s prací ve výrobním prostředí.

  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

  • Ochota pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční).

  • Zodpovědný přístup k práci a důraz na kvalitu výstupů.

  • Schopnost číst technické výkresy a plány výroby (výhodou).

Nabízíme

  • Nástupní mzda: 25 000 Kč (bez bonusů)

  • Příplatky za odpolední/noční směny

  • Měsíční bonus při splnění stanovených podmínek

  • Stravenkový paušál

  • 25 dnů dovolené

  • 5 dní sick day

  • 13 mzda vyplácená v půlce a na konci roku

  • Flexi pasy za odpracované roky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michal Chocholatý
ID: 4772600  Datum zveřejnění: 28.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.