Mzdový/á expert/ka ve farmacii

Praha

Popis pozice

Připojte se do týmu významné mezinárodní farmaceutické společnosti jako mzdový/á účetní! Vaší náplní práce bude zejména podporovat mzdový proces v České republice, zajišťovat přesnou administrativu, dodržovat předpisy, spolupracovat s externí payroll společností a podporovat pozitivní vztahy se zaměstnanci.

  • Zajišťovat přesné a včasné zpracování mezd

  • Dohlížet na komplexní mzdový proces pro Českou republiku

  • Shromažďovat příslušné informace potřebné pro výpočet mezd

  • Spolupráce s externí payroll společností

  • Zpracovávat bankovní žádosti

  • Zajistit bezproblémové zpracování plateb pro zaměstnance

  • Poskytovat zaměstnancům potřebnou dokumentaci pro různé účely (např. pojištění VZP, mateřská dovolená apod.).

  • Pomáhat s přiznáním k daním na konci roku

Profil kandidáta

  • Zkušenost s českým payrollem

  • Plynulá znalost angličtiny  (B2-C1)

  • Znalost mzdových a platových procesů

  • Rozlišování ungertních úkolů a nastavení priorit

  • Znalost Excelu (Kontingenční tabulky, Vlook up je výhodou)

Nabízíme

  • Širokou škálu benefitů: stravenky, Multisport kartu, příspěvek na jazykové kurzy, Flexipass, penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Hybridní model práce

  • 5 sick days

  • Možnost okamžitého nástupu do práce

  • Práce z nových kanceláří na Praze 5

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Mřihladová
+420731637827
ID: 4772782  Datum zveřejnění: 28.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.