Vývojový konstruktér s AJ | plastové komponenty

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme juniorního nebo seniorního kandidáta, který má zkušenosti s konstruováním, s prací v CAD systémech, ideálně CATIA V5. Čekají vás zajímavé projekty v oblasti plastů, přímá komunikace se zákazníkem a za to jako odměna atraktivní mzda a řada benefitů!

  • návrh technického řešení s ohledem na proveditelnost, náklady a požadavky zákazníka

  • práce v programu CAD systému (Catia V5)

  • zodpovědnost za kvalitu technického návrhu produktu

  • koordinace R&D projektu

  • zodpovědnost za aktualizaci kusovníku

  • plánování a vedení návrhu prototypových vzorků, validace návrhu

  • spolupráce při testování prototypu a certifikaci produktu v souladu PLI

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání v oboru nebo SŠ praxe (absolventy čeká plné zaškolení)

  • zkušenosti s "plastikařinou" velkou výhodou

  • znalost CAD systémů (Catia V5 velkou výhodou)

  • komunikativní AJ na úrovni min. B2 (komunikace v mezinárodním týmu, se zahraničními zákazníky)

  • znalost FMEA

  • týmový duch, ochota spolupracovat

  • proaktivita

Nabízíme

  • atraktivní mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 sick days

  • flexibilní pracovní doma

  • 2 dny v týdnu možnost HO

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek do Cafeterie

  • příjemné pracovní prostředí

  • rodinná atmosféra menší společnosti

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4773001  Datum zveřejnění: 29.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.