Strojní inženýr – konstrukce a příprava nabídek

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Rozumíte konstrukcím se zaměřením na automatizaci/jednoúčelové stroje a máte zkušenost s přípravou cenových nabídek?

Hledáte pracovní příležitost, kde dostanou vaše jedinečné nápady prostor pro realizaci?

Pokud ano, mám pro vás následující nabídku na pozici Strojní inženýr (RFQ engineer).

  • Tvorba cenových nabídek pro specifickou výrobu na základě informací od zadavatele

  • Vytváření konstrukčních řešení stroje/strojů – zejména plně automatizovaných linek

  • Hledání nejefektivnějšího technického řešení a designu, včetně využití inovativních technologií

  • Nacenění navřeného modelu a jeho předání ke schválení

  • Spolupráce s kolegy v rámci vývoje a inovací, sdílení zkušeností s ostatními týmy (EMEA)

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s automatizací, konstruováním a vytvářením nabídek

  • VŠ vzdělání v technickém oboru, ideálně strojírenském

  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost obhájit si svůj názor

  • Komunikativní angličtinu, včetně technické terminologie

Nabízíme

  • Jedinečné projekty, které vás nepřestanou bavit (automotive, e-mobilita)

  • Prostor pro kariérní růst a osobní rozvoj

  • Pružnou pracovní dobu s možností využití home office; možnost i 100% home office

  • Dotované stravování přímo na pracovišti

  • Příspěvek na dojíždění, Multisport kartu

  • Týden dovolené nad rámec zákona

  • Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4773236  Datum zveřejnění: 29.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.