Manipulant/ka

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme zkušené manipulanty/ky do firmy přímo v centru Českých Budějovic.

  • manipulace s materiálem

  • zásobování výrobních linek

Profil kandidáta

  • zkušenost se scannerem a obsluhou PC

  • ochota pracovat ve směnách (ranní, odpolední, noční)

  • fyzická síla a manuální zručnost

Nabízíme

  • mzda: 25 370 Kč

  • osobní ohodnocení: 0 - 1 020 Kč

  • měsíční bonus za docházku: 1 000 Kč

  • půlroční bonus za docházku: 8 000 Kč

  • příplatky za noční práci 40 Kč/h a víkendy 40 Kč/h

  • dotované stravné: 35 Kč za jeden oběd

  • dovolená: 25 dní

  • možnost zprostředkovat ubytování

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Chalupná
+420607059629
ID: 4773587  Datum zveřejnění: 29.2.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.