Procesní inženýr

Ústecký kraj

Popis pozice

  • předchozí pracovní zkušenost na obdobné inženýrské pozici (automatizace)

  • zkušenost s procesem pájení

  • zkušenost ze sériové výroby

  • aktivní znalost angličtiny

  • technické elektro vzdělání

  • velmi dobrá orientace v technické dokumentaci

  • schopnost aktivně se podílet na řešení problémů

Profil kandidáta

  • zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek

  • operativní technická podpora výroby

  • kontrola kvality procesů (zajišťování a kontrola dodržování pracovních postupů a příslušné dokumentace)

  • příprava instrukcí, podílení se na proškolování týmu výroby a údržby

  • aktivní spolupráce s týmem údržby a výroby

Nabízíme

  • moderní a čisté pracovní prostředí

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na stravování nebo dotované jídlo

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • možnost profesního rozvoje a mnoho dalšího...

Benefity

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková