Logistik/skladník (1 směna)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Nabízíme příležitost pro kandidáta, který má zkušenosti z oblasti skladového hospodářství.

Pokud máte chuť se dále zdokonalovat a hledáte novou pracovní příležitost, zašlete mi prosím váš životopis.

Nástup možný ihned.

  • Objednávání, naskladňování a vyskladňování dílů

  • Dohled nad skladovými zásobami

  • Práce z 50 % ve skladu a z 50 % na počítači (skladový program)

  • Vyhledávání a aktualizace katalogu dílů

Profil kandidáta

  • Praxe ze skladového prostředí

  • Uživatelská znalost práce na počítači, SAP

  • Pečlivost, samostatnost

  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na dojíždění

  • 13. mzda

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele

  • Cafeterie

  • Vzdělávání kurzy, školení

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4773907  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.