Servisní mechanik - Stavební stroje, dobré platové podmínky

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do celosvětové firmy s rodinnou kulturou hledáme šikovného Servisního mechanika.

Baví Vás opravovat mašiny a zjišťovat, proč správně nefungují? Máte alespoň nějakou praxi jako servisní technik/automechanik v rámci stavebních nebo zemědělských strojů a chcete své zkušenosti dobře zúročit? Tak nám o sobě dejte vědět!

  • provádění servisních oprav

  • pravidelná údržba stavební techniky a stavebních strojů

  • komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

  • střední škola (nejlépe zaměření elektro/opravy strojů) nebo alespoň nějaká praxe v oboru

  • zkušenosti s opravami stavebních strojů nebo větších strojů (např. zemědělských)

  • zájem o techniku všeobecně

  • spolehlivost a zodpovědnost

  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům

  • schopnost samostatné práce

  • řidičák sk. B

  • vhodné i pro absolventa

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu

  • zajímavou, různorodou a samostatnou práci

  • rozmanitý sortiment

  • fajn mzdu dle zkušeností

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na jídlo

  • sick days

  • další bonusy

  • velmi dobré zaškolení a vzdělávací kurzy

  • stabilní práci

  • možnost individuálního růstu

  • rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem

Benefity

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová