IT specialista junior

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu či kolegyni do našeho týmu IT, který/á bude mít na starosti objednávání hardware, poskytování podpory koncovým uživatelům a tvoření magie ve světě videí a správy SharePointu. Pokud máte chuť být součástí dynamického prostředí, máte rádi IT a chcete se podílet na zajímavých projektech, tato pozice je právě pro vás!

  • Objednávání hardware: Komunikace s dodavateli, sledování trendů v oblasti hardware a zajištění, že máme všechno potřebné pro náš IT tým.

  • Podpora koncových uživatelů: Poskytování technické podpory našim kolegům, aby jejich pracovní den probíhal co nejhladší.

  • Natáčení a úprava videí: Kreativní práce s videem – od natáčení až po úpravu, abyste dokázali přiblížit svět naší firmy zákazníkům.

  • Správa SharePointu: Zajištění, aby naše informace byly přehledné a snadno dostupné.

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání: Ať už máte zkušenosti nebo jste čerstvý absolvent, věříme, že šikovnost nezná hranice.

  • Znalost hardware: Chceme, abyste měli hmatatelné zkušenosti s hardwarem.

  • Zájem o IT: Kreativní pohled na IT svět, ať už jste zkušený nebo nováček

  • Zájem o programování: Drobné zkušenosti s programováním jsou výhodou, ale hlavně chceme vidět váš zájem a chuť se učit.

  • Pečlivost a zodpovědnost: Detaily jsou důležité, a proto hledáme někoho, kdo o ně bude pečovat.

Nabízíme

  • Mzda: Odměna za vaše schopnosti a dosavadní zkušenosti.

  • Dotované závodní stravování: Protože i IT specialisté potřebují energii na nové nápady.

  • Dny dovolené navíc: Protože si zasloužíte odpočinek.

  • Roční bonus: Vyhodnocení vaší práce bude oceněno každý rok.

  • Odměny za odpracované roky: Každý rok budete odměněni za váš přínos.

  • Flexibilní pracovní doba: Věříme v rovnováhu mezi prací a osobním životem.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4774247  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.