Předák/ Brusič kovů

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme kolegu s láskou k manuální práci a vedením týmu. Pokud máte zkušenosti s broušením úhlovou bruskou, máte cit pro práci a rádi vedete tým, pak jste právě tím, koho hledáme.

  • Broušení a Odjehlování: Zkušenosti s broušením s úhlovou bruskou a odjehlováním.

  • Manuální zručnost: Využití manuálních dovedností v práci s materiály.

  • Vedení týmu: Vedení týmu 4 lidí a motivování k dosažení společných cílů.

  • Práce na PC: Základní práce na počítači v rámci pracovních procesů - docházka, plán směn.

Profil kandidáta

  • Manuální práce: Zkušenost s manuální prací a zájem o řízení týmu.

  • Cit pro práci: Schopnost vnímat detaily a kvalitu práce.

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr: Stabilitu a jistotu v zaměstnání.

  • Osobní ohodnocení: Možnost osobního ohodnocení k základní mzdě za vaši přidanou hodnotu.

  • 25 dní dovolené: Dostatek času na odpočinek a načerpání nové energie.

  • Stravenky: Plně hrazené zaměstnavatelem, aby vám chutnalo i v práci.

  • Příspěvek na penzijní připojištění: Investice do vaší budoucnosti.

  • Jednosměnný provoz: Pro pohodlnou pracovní harmonii.

  • Přátelské pracovní prostředí: Kolektiv, kde se navzájem podporujeme a tvoříme příjemné pracovní prostředí.

Benefity

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4774249  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.