Regionální obchodník pro Plzeňsko – stálí klienti

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledám aktuálně nového kolegu či kolegyni do obchodního týmu menší přátelsky lazené společnosti.

Ideální kandidát/ka by měl mít technické myšlení (dodáváme nástroje pro CNC), obchodního ducha a být komunikativní. Hledáme obchodníka vztahového, naším stylem rozhodně není „agresivní“ a jednorázový obchod, našich zákazníků si vážíme a snažíme se jim vždy nabídnout to nejlepší řešení. I proto máme již v tomto regionu stabilní síť stálých a spokojených zákazníků, které Vám rádi předáme a Vy je budete nadále rozvíjet. Toto bude z větší části náplní Vaší práce (80%), v té menší části pak uvítáme i akviziční činnost.

  • v 1. měsící zaškolení (produkty, obchodní dovednosti atd.)

  • od 2. měsíce samostatná práce ve svěřeném regionu

  • návštěvy u zákazníků, vedení obchodních schůzek, návrhy těch nejlepších řešení (4 dny v týdnu)

  • administrativa, zpracování obednávek, reporting v interním systému (1 den v týdnu)

  • občasná setkání (porady a meetingy) na sídle společnosti

Profil kandidáta

  • dobrý technický background (schopnost pochopit produkty)

  • obchodní zkušenosti či předpoklady

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

  • ochota učit se nové věci a neustále se vzdělávat

  • základní znalost AJ (pochopit popisy některých produktů)

  • řp. B

Nabízíme

  • garantovanou mzdu 45.000Kč již od 1. měsíce

  • od 2. měsíce obchodní bonusy (průměrný výdělek obchodníka je cca 55-59.000Kč)

  • 4 týdny dovolené + 5. týden volna přes Vánoční svátky

  • automobil i k soukromým účelům

  • mobil, notebook

  • vzdělávací kurzy a školení dle Vašeho výběru

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak