Technická podpora prodeje pro PLC

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Rodinná firma, která je již přes 20 let předním dodavatelem techniky a komponent pro průmyslovou a domovní automatizaci, hledá nového kolegu do týmu Technické podpory prodeje pro pohonnou techniku! Zejména budete podporou pro zákazníky, ať už emailem, telefonicky či osobně. Zaujala Vás pozice? Tak čtěte dále.

  • Komunikovat s dodavateli strojů/prvků

  • Budete podporou pro zákazníky (pomocí emailu/telefonu/osobně)

  • Zajišťovat technickou podporu aplikací se servo-měniči

  • Vypracovávat nabídky

  • Občasně jezdit i za zákazníky na pobočku

  • Připravovat ukázkové aplikace

  • Školit zákazníky při aplikaci nového přístroje

Profil kandidáta

  • Min. SŠ technického směru

  • Zkušenost s programováním PLC či servo-měniči

  • Domluvíte se anglicky – komunikace s klienty či dodavateli

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Kurz anglického jazyka v rámci společnosti

  • Příspěvek na stravování

  • Fitness ve firmě

  • Občerstvení na pracovišti

  • Odměňování dle obchodních výsledků firmy, věrnostní programy

  • Smlouva na hlavní pracovní poměr

  • Firemní sportovní a kulturní akce

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Nagyová
+420771287508
ID: 4774498  Datum zveřejnění: 1.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.