Specialista zákaznické péče – i pro absolventy!

Praha

Popis pozice

Společnost s 30letou zkušeností v oblasti investování do nemovitostí, která má za sebou desítky úspěšně dokončených developerských projektů, hledá do svého skvělého týmu parťáka/parťačku, který bude komunikovat s investory, obchodníky i klienty, a bude zajišťovat s tím spojenou administrativu.

Pozice je vhodná pro extrovertní kandidáty, kteří rádi komunikují, a zároveň baví je i administrativní práce. K dispozici vám budou luxusní kanceláře na pražském Smíchově. Nástup možný ihned nebo dohodou. Smlouva na HPP.

  • přijímání písemných i telefonických dotazů od českých investorů, obchodníků i klientů

  • zadávání smluv do systému, kontrola i archivace dokumentů

  • emitace cenných papírů – žádný strach, vše vás naučíme!

  • výpočet a kontrola provizí

  • příprava příslušných dokumentů a podkladů

  • úzká spolupráce s obchodníky

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

  • alespoň uživatelská znalost Excelu – vše ostatní rádi naučíme

  • příjemné a energické vystupování

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem

  • k dovolené navíc 5 sickdays

  • příspěvek na stravování

  • pracovní doba 8:00 – 16:30

  • občerstvení na pracovišti

  • teambuildingové aktivity a firemní akce

  • přátelské pracovní prostředí v krásných kancelářích v Praze 5 - Smíchov

  • standardní smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Sick Days

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4774932  Datum zveřejnění: 2.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.