Obchodní reprezentant - kosmetika/kadeřnictví

Středočeský kraj

Popis pozice

Baví Vás beauty svět a v oblasti péče o pleť, pokožku a vlasy jste jako ryba ve vodě? Máte už nějakou tu obchodní zkušenost a preferujete práci "v terénu" před kancelářskou nudou? Jste komunikativní a organizační typ, který si dokáže naplánovat pracovní den sám za sebe? Pak hledáme právě Vás!

Hledáme obchodního reprezentanta, který bude pečovat o zákazníky v regionu Nymburk/Kolín/Kutná Hora a dále směrem do východních Čech (HK, Náchod, Pardubice, Ústí nad Orlicí, atd.)

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky z řad kosmetických a kadeřnických studií

  • vyhledávání nových příležitostí

  • osobní návštěvy u zákazníků, prezentace novinek a akcí

  • obchodní a marketingová podpora zákazníkům

  • zpracování příslušné administrativy

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • zájem o beauty obor, kultivovaný vzhled

  • zkušenosti s obchodní činností v terénu

  • dobré prezentační a komunikační schopnosti

  • organizační a plánovací dovednosti

  • schopnost samostatné práce

  • řp. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • fixní mzdu v rozmezí 35 - 40.000Kč

  • propracovaný systém obchodních bonusů

  • 5 týdnů dovolené

  • tablet a mobilní telefon

  • automobil i k soukromému využívání

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová