Manažer realizace zakázek

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Náš klient zajišťuje subdodávky v oblasti vzduchotechniky, klimatizací a vytápění na stavbách po celé ČR a aktuálně potřebuje posílit tým pro dohled nad realizací zakázek o nového kolegu.

Čeká Vás pestrá pracovní náplň, výjezdy na stavby i práce v nových a moderních kancelářích nedaleko Hradce Králové. Pokud tedy rozumíte TZB a hledáte novou pracovní příležitost s možností růstu třeba až na společníka ve firmě, čeká tato pozice právě na Vás!

Náplň práce:

  • zajištění realizace zakázek v oblasti TZB

  • dohled přímo na stavbě

  • spolupráce s šéfmontérem

  • účast na kontrolních dnech

  • komunikace se zástupci hlavního dodavatele stavby

  • předání zakázky a podkladů k fakturaci

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru TZB

  • praxe v TZB, popř. zájem o získání zkušeností

  • orientace ve stavebních výkresech

  • dobré oragnizační schopnosti

  • schopnost asertivního jednání a odolnost vůču stresu

  • flexibilita, ochota cestovat na stavby

  • řp. B

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení

  • další odměny dle výsledků a realizovaných projektů

  • kompletní odborné zaškolení s navyšováním kvalifikace

  • možnost kariérního růstu

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • dovolenou navíc + sickdays

  • stravenky

  • moderní kanceláře

  • fajn kolektiv i vedení

Zaujala Vás nabídka? Pak prosím reagujte přes "odpovědět"

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová