Údržbář/Elektrikář

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti nově hledáme do týmu údržby elektrikáře! Pokud máte vzdělání v elektro oboru a poohlížíte se po profesní změně, dejte nám o sobě vědět!

  • Elektrikářské práce, údržba a opravy budov

  • Práce s elektronikou

  • Čeká vás údržba a opravy strojů a zařízení

  • Také se budete zabývat instalací a vylepšováním strojů

Profil kandidáta

  • Vyučení v elektro oboru

  • Zkušenost na obdobné pozici

  • Jeřábnický a svářečský průkaz výhodou

  • Zkušenosti s PLC programováním výhodou

Nabízíme

  • Nástupní bonus 25 000 Kč

  • Bonus za doporučení nového kolegy 25 000 Kč

  • Příspěvek na stravování

  • Měsíční prémie až 20 %

  • Docházkový bonus

  • Příspěvek na dopravu

  • Týden dovolené navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4775607  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.