Obchodní zástupce (strojní produkty) - nástup možný ihned

Středočeský kraj

Popis pozice

Náš výborný klient, obchodní společnost působící v oblasti strojních produktů, hledá motivované kandidáty na pozici

Obchodní zástupce (strojní produkty)

  • Návštěvy stávajících zákazníků a vyřizování jejich požadavků

  • Aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků

  • Zjišťování a rozšiřování obchodního potenciálu zákazníků

  • Návrhy řešení a jejich prezentace zákazníkům

  • Poskytování poradenství a podpory

  • Vytváření cenových nabídek, zjišťování zpětné vazby

  • Komunikace s dalšími středisky společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru

  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou

  • ŘP sk. B - aktivní řidič

  • Komunikativní a profesionální vystupování směrem k zákazníkům

  • Samostatnost, schopnost plánování, orientace na výsledek

Nabízíme

  • Práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a neformální atmosférou

  • Perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu

  • Možnost profesního i osobního rozvoje

  • Příspěvek na stravování

  • Vitamínové balíčky

  • Teambuildingové akce

  • Sick days

  • Příspěvek na penzijní spoření

  • HPP, nástup možný ihned

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 4775869  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc