Údržba Elektro | LIBEREC | 1 směna!

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledá se Elektromechanik s chutí pracovat v oblasti svařování.

Hledáte práci na jednu směnu v menší firmě s fajn kolektivem? Pak mám skvělou příležitost přesně pro Vás!

  • Provádění montáží, demontáží, oprav a čištění strojů, zařízení a přípravků

  • Spolupráce s kolegy a plnění požadavků zadaných vedoucím montáže

  • Administrativní úkony spojené s elektro-seřizovací činností

  • Diagnostika elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických závad, konzultace rentability oprav se zákazníkem

  • Stanovení rozsahu seřizovací práce a následné provedení opravy včetně vypsání požadavku na náhradní díly

  • Předání požadavků na revize a kalibrace reviznímu technikovi

  • Provádění dalších potřebných prohlídek

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání elektro-technického směru

  • Praxe na obdobné pozici podmínkou

  • Znalost technické dokumentace

  • Zkušenosti se svařováním výhodou

  • Vyhláška č. 50 § 5 a vyšší (případně Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 5 a vyšší) podmínkou

  • Uživatelská znalost MS Office

  • ŘP sk. B – aktivní řidič

  • Průkaz VZV výhodou

  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost

  • Schopnost týmové práce, pečlivost, časová flexibilita

  • Komunikativnost a asertivita, zodpovědnost

Nabízíme

  • Práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a neformální atmosférou

  • Práce na jednu směnu

  • Možnost profesního i osobního rozvoje

  • Příspěvek na stravování

  • Vitamínové balíčky

  • Teambuildingové akce

  • Sick days

  • Příspěvek na penzijní spoření

  • Firemní knihovna

Benefity

  • Sick Days

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4775871  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.