Automotiv v Jihlavě hledá montážní dělníky/dělnice!

Kraj Vysočina

Popis pozice

Společnost zabývající se výrobou automobilových součástek hledá do svého týmu montážního dělníka/dělnici pro montáž světlometů. Pracoviště se nachází v Jihlavě.
Jste-li zruční a máte vášeň pro automobilový průmysl, tato pozice je pro vás! Jako montážní dělník/dělnice budete hrát klíčovou roli v procesu výroby světlometů pro automobily. Vaše práce bude zahrnovat precizní montáž součástek, kontrolu kvality a spolupráci v týmu, aby byly dodrženy vysoké standardy výroby.

Profil kandidáta

  • Zkušenost v oboru výhodou, ale není podmínkou

  • Manuální zručnost a pečlivost

  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

  • Spolehlivost a odpovědnost

  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v renomované společnosti

  • Zajištěné ubytování

  • Průměrná mzda 30000 Kč, s možností dalšího růstu

  • Možnost kariérního rozvoje a profesního růstu

  • Příjemné pracovní prostředí a moderní technologie

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na ubytování

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbara Rduch
+420 702 197 467
ID: 4775875  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc